Zaterdag 15 juni 2024

Speel bewust

Gaat Max Verstappen bij de Grand Prix van Italië geschiedenis schrijven met tiende zege op rij?

Max Verstappen lijkt momenteel onverslaanbaar in de Formule 1. Aankomend weekend kan hij tijdens de Grand Prix van Italië een nieuw record op zijn naam zetten. In Monza kan de Nederlander namelijk voor de tiende keer op rij een race winnen. Het ligt in de lijn der verwachting dat dit zal gebeuren, maar wat kunnen we nog meer verwachten op het Autodromo Nazionale Monza?

F1 Grand Prix Italië

Circuit:Autodrome Nazionale Monza
Locatie:Monza, Italië
Datum:03-09-2023
Tijdstip:15:00 uur

Nieuwe race, nieuwe kansen. Max Verstappen hoopt opnieuw op een plaats in de geschiedenisboeken van de Formule 1, en er is de pijnlijke terugkeer van Ferrari. Daarnaast is het de vraag of Williams hun opleving doorzet en zijn er de onderlinge confrontatie tussen Tsunoda en Lawson. Kortom, een aantal interessante dingen om in de gaten te houden tijdens de Grand Prix van Italië. 

Favorieten van de Grand Prix van Italië

Mits er geen technische problemen zich voordoen is Verstappen wederom de grote favoriet voor de eindoverwinning van de race. Op de vraag of hij zijn reeks met overwinningen kan doortrekken tot het einde van het jaar is het antwoord van Helmut Marko al zelfs geen nee meer. “Ik denk dat Red Bull alle races dit jaar kan winnen. En mochten we worden verslagen, dan zou ik het Ferrari wel gunnen in Monza”.

Een ander team dat graag de aanval inzet op Max Verstappen is Mercedes. Alhoewel er voor hun veel fout ging in Zandvoort, gingen ze toch met een relatief goed gevoel naar huis. Niet vanwege het resultaat, maar wel als gevolg van de getoonde racepace. De plek achter de Red Bull-bolides willen ze graag veilig stellen. Hiervoor hebben ze nog een aantal kleine updates die ze de komende races gaan introduceren.

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJacks.nl logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,221,201,201,2221,221,221,231,22
Perez10,0013,0013,009,009,8010,0012,0010,00
Norris21,0026,0026,0021,0023,0023,0015,0023,00
Hamilton21,0021,0021,0021,0021,0020,0015,0020,00
Russell34,0034,0034,0034,0030,0030,0031,0030,00
Leclerc26,0023,0023,0026,0023,0023,0031,0023,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Italië

Kan Ferrari terug vechten?

Het contrast tussen de jubelstemming bij Red Bull en het rampzalige seizoen van Ferrari kan bijna niet groter. Waar een deel van de teleurstellende resultaten bij het team van Leclerc en Sainz te wijden valt aan de uitdagende SF-23, is het Italiaanse team zelf ook geregeld verantwoordelijk geweest voor het puntenverlies. Zo kenden ze een aantal zeer beroerde pitstop-calls, individuele fouten van de coureurs en is er geen stabiliteit in het team.   

Afgelopen weekend werd een vreselijke race voor Ferrari in Zandvoort op het nipperte gered door een top 5-klassering voor Carlos Sainz, maar wat kunnen ze in hun thuisrace in Monza? De vorm van voor de zomerstop suggereert dat een podiumplaats wellicht haalbaar kan zijn, echter is dat op dit moment net iets te veel gevraagd van Scuderia. Je kunt bij de F1 Grand Prix van Italië wel wedden op een finish in de top-6 van Carlos Sainz:

Advertentie
9,2
1,90xje inleg

Carlos Sainz eindigt in de top-6

GP Italië

Lawson stoomt zich klaar voor Monza

Binnen het (opleidings)team van Red Bull zijn ze onder de indruk van wat Liam Lawson liet zien tijdens de Grand Prix van Nederland. Na de gebroken hand van Daniel Ricciardo kreeg de jonge Nieuw-Zeelander de kans om zichzelf te bewijzen. En met een dertiende plek, voor zijn teamgenoot Tsunoda (16e), heeft hij dat prima gedaan. Tijdens de Grand Prix van Italië zal Lawson opnieuw het stoeltje van Ricciardo overnemen, maar kan hij dan ook weer zijn teamgenoot verslaan?

Advertentie
9,2
3,95xje inleg

H2H: Lawson finisht hoger dan Tsunoda

GP Italië

‘Eindelijk’ ommekeer in de weersomstandigheden

Na zeer wisselvallige weersomstandigheden in Zandvoort, tapt het weer aankomend weekend uit een ander vaatje. Door een sterk hoogdrukgebied boven Europa zal er tijdens de meeste dagen van het raceweekend prachtig zomerweer zijn met veel zon. Enkel op de vrijdagmiddag zou er nog een bui over het circuit kunnen trekken, maar zelfs dat zou dan maar weinig neerslag opleveren. 

Lead-foto via PRO SHOTS / SIPA USA.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Eric Mertens

Eric Mertens

Redacteur CasinoNieuws.nl
Eric Mertens schrijft voor CasinoNieuws.nl over de nationale en internationale wereld van online casino's, met een specialisme op het gebied van poker. Eric is daarnaast liefhebber van Ajax en fanatiek sportwedder.

Laat een reactie achter