Woensdag 29 mei 2024

Speel bewust

Grand Prix van de Verenigde Staten: podiumplek voor Perez?

Wedden op de F1 GP Verenigde Staten

Het is tegenwoordig standaard de vraag voor een Grand Prix-weekend: wie is in staat om Max Verstappen uit te dagen? De Nederlander haalde in Qatar al zijn derde wereldtitel binnen en is dit gehele seizoen ongenaakbaar. Toch is het de vraag of dat ook zo zal zijn tijdens de Grand Prix van de Verenigde Staten. Teams als McLaren en Mercedes lijken namelijk steeds dichterbij te komen.

Wedden op F1 Grand Prix Verenigde Staten
Grand Prix Verenigde Staten
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Circuit of the Americas
Locatie:Austin, Verenigde Staten.
Datum:22-10-2023
Tijdstip:21:00
datumtijdonderdeel
20 okt.19:30Vrije training 1
23:00Kwalificatie
21 okt.19:30Sprint shootout
22 okt.00:00Sprintrace
22 okt.21:00Race
Tijden F1 Verenigde Staten 2022

De wereldkampioen en het beste team zijn inmiddels bekend, maar toch staat er in de resterende races nog genoeg interessants op het spel. Zo kan Verstappen op het Circuit of the Americas zijn vijftigste zege binnen slepen, neemt de druk op Sergio Perez alsmaar toe, en is er de strijd om de tweede plaats bij de constructeurs. Daarnaast wil McLaren laten zien dat ze Red Bull kunnen verslaan en keert Ricciardo terug van zijn blessure.  

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Japan

Meningen verschillen over de favorietenrol van Verstappen en de kansen van zijn concurrenten. Hoewel de strijd in Qatar een klein beetje vertekend werd door de aangepaste pitstopregels was de Nederlander niet zo sterk als normaal. Het team van McLaren wist goed tegenstand te bieden en ook Mercedes toont steeds meer potentieel. Zij hebben er voorlopig alleen niet het maximale uit weten te halen. 

Qua lay-out zou het decor van de Grand Prix van de Verenigde Staten het meest moeten passen bij de bolide van Verstappen en Perez. De eerste sector is vergelijkbaar met de slingerende ‘Esses’ in Japan, waar Red Bull en McLaren goed in zijn. Echter volgen er daarna vooral lange halen en wat leuke rempunten. Tóch is er één baankarakteristiek die het momentum van de wereldkampioen zou kunnen verstoren: het hobbelige wegdek.

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nlvbet
Verstappen1,221,251,251,251,2221,231,231,251,231,20
Norris13,009,009,009,0013,0012,0012,0012,0013,0013,00
Piastri13,0013,0013,0013,0013,0013,0013,0013,0013,0013,00
Perez19,0021,0021,0021,0019,0019,0019,0019,0017,0019,00
Hamilton26,0023,0023,0023,0026,0024,0024,0024,0023,0026,00
Russell26,0026,0026,0026,0026,0024,0024,0025,0023,0026,00
Leclerc26,0034,0034,0034,0026,0026,0026,0026,0026,0026,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Verenigde Staten

De tijd dringt voor Perez

Vijf punten in de afgelopen drie races, dat zijn geen cijfers waar Sergio Perez heel blij van wordt. De Mexicaan komt bij lange na niet in de buurt van zijn teamgenoot en heeft soms zelfs moeite met het middenveld. Zijn stoeltje zou hierdoor steeds meer in gevaar komen, maar Perez is van plan om terug te slaan tijdens de Grand Prix van de Verenigde Staten. Hij denkt een oplossing gevonden te hebben voor het sprintweekend in Austin: 

“Ik ben vorige week bij de fabriek in Milton Keynes geweest. Daar hebben het team en ik heel hard gewerkt om ons zo goed mogelijk voor te bereiden voor de komende weken. We hebben goede gesprekken gevoerd. Bovendien heb ik met mijn engineers analyses gemaakt om het juiste pad weer te vinden. Dit om zeker te weten waar het fout is gegaan en hoe we ons kunnen verbeteren.”

Perez
Advertentie
9,0
2,62keer je inleg

Sergio Perez haalt het podium

F1 Grand Prix van de Verenigde Staten

Coureurs krijgen opnieuw te maken met extreme hitte 

Na de afgelopen Formule 1 race in Qatar ging het eigenlijk veelal over de pittige omstandigheden. De combinatie van de hoge temperaturen en hoge luchtvochtigheid bombardeerde de race tot een ware slijtageslag. Coureurs vielen flauw, gaven over in de auto en Logan Sergeant gaf zelfs ziek op. Op sommige momenten kwamen er waarden voorbij van 33-35 graden Celsius. In Austin zal het zelfs nog warmer worden, maar de uitputtingsslag zal wel iets minder zijn door de lagere luchtvochtigheid. 

Advertentie
8,9
4,15quotering

Logan Sargeant classificeert zich niet in de GP

F1 Grand Prix van de Verenigde Staten

Lead-foto via Clive Rose/Getty Images – Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter