Dinsdag 29 november 2022

Speel bewust

Verstappen blijft gas vol in trappen op jacht naar meer

Wedden op de F1 GP Verenigde Staten

Er zijn al meerdere formule 1 races in de Verenigde staten georganiseerd. Riverside, Sebring, Watkins Glen, Long Beach, Ceasers Palace, Detroit, Dallas, Phoenix en Indianapolis mochten het allemaal proberen. Door het bandendrama in de laatstgenoemde stad was men van mening dat er een echt circuit moest komen. Met behulp van architect Hermann Tilke werd het Circuit of the Americas getekend. Maar waar moet je op letten als je gaat wedden op de F1 Grand Prix van de Verenigde Staten?

Wedden op F1 Grand Prix Verenigde Staten
De Grand Prix van Japan is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Circuit of the Americas
Locatie:Austin, Verenigde Staten.
Datum:23-10-2022
Tijdstip:21:00
datumtijdonderdeel
21 okt.21:00Vrije training 1
22 okt.00:00Vrije training 2
21:00Vrije training 3
23 okt.00:00Kwalificatie
21:00Race
Tijden F1 Verenigde Staten 2022

Het asfaltlint vlakbij Austin voldoet eigenlijk aan alle eisen: lange rechte stukken, snelle bochtencombinaties, blinde knikken en langzame gedeelten. Als je deze uitdaging voor de coureurs wil volgen moet je dit weekend de avonden vrij houden. De eerste vrije training start vrijdag om 21:00 uur en middernacht zal de tweede sessie starten. Op zaterdag gelden dezelfde twee tijdstippen maar dan voor de derde vrije training en de kwalificatie. De race is zondag om 21:00 uur.

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Japan

Waar Max Verstappen tijdens de Grand Prix van Japan voor de tweede keer wereldkampioen is geworden, weigert de Nederlander zijn voet van het gas te halen. Aankomend weekend zou Red Bull namelijk de constructeurstitel ook veilig kunnen stellen. Daarnaast kan de kersverse kampioen ook nog een individueel record neerzetten voor de meeste overwinning in één seizoen. Hiervoor moet Verstappen nog twee keer als eerste over de finishlijn komen.

Concurrent Charles Leclerc krijgt weliswaar een verbeterde motor, maar zal hierdoor wel tien plekken naar achteren worden gezet in de startopstelling. Met toestemming van de FIA hebben de Italianen enkele materialen vervangen die ervoor moeten zorgen dat de betrouwbaarheidsproblemen worden opgelost. Daarbij hoopt Ferrari dat ze de motor agressiever kunnen afstellen, maar zal dit genoeg zijn voor een overwinning?

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,401,551,551,551,401,411,411,331,401,40
Hamilton8,009,009,009,008,008,007,907,007,508,00
Perez8,009,009,009,007,008,208,207,508,508,00
Leclerc13,0010,0010,0010,0011,0011,0011,009,0011,0011,00
Sainz13,0013,0013,0013,0013,0013,0013,5011,0015,0013,00
Russell15,0015,0015,0015,0015,0014,0014,5012,0015,0014,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Verenigde Staten (odds: 21 oktober, 12:00)

Ferrari gaat experimenteren

Sinds de Grand Prix van Oostenrijk (10 juli 2022) wist Ferrari geen enkele race meer te winnen. Vooral op zondag lijkt met name Red Bull te sterk en daarom gaat het team de komende weken experimenten uitvoeren. Het verschil tussen de concurrenten en met name Verstappen is simpelweg te groot, dat blijkt tevens uit het feit dat iedereen een straf wil voor Red Bull voor het overschrijden van het budgetlimiet. “Ze proberen ons op elke mogelijke manier langzamer te maken” zegt de Nederlander.

Lastige omstandigheden

De regendruppels van Japan lijken plaats te maken voor zweetdruppels in Austin. Het hele weekend zal het namelijk droog en warm zijn. De zon schijnt volop en overdag zullen er tropische tempraturen worden bereikt. Op zondag zullen er wel meer wolken verschijnen, maar in de buurt van het circuit is van regen is geen sprake. De wind is echter wel een punt van aandacht, deze zal stevig worden.

Naast de weersomstandigheden is het Circuit de Americas op zich ook een zware. Vanwege de ligging in een moerasgebied is het asfalt zeer hobbelig. Met de nieuwe bolides van dit seizoen zal dit gevoel alleen maar erger worden. De auto’s zitten lager bij de grond waardoor het effect van hobbels in het asfalt alleen maar erger wordt. Het is dan ook de vraag wie hier het beste mee om kan gaan of een oplossing weet te vinden. 

Lead-foto via Clive Rose/Getty Images – Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

Unibet

100% Gratis weddenschap tot €50

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

Laat een reactie achter