Zaterdag 22 juni 2024

Speel bewust

Kan Verstappen opnieuw zijn klasse laten zien als de ongekroonde koning van de sprintrace?

Komend weekend staat de allereerste sprintrace van het seizoen op het programma. Tijdens de Grand Prix van China worden de coureurs niet alleen geconfronteerd met een nieuw format, maar ook met een circuit waar vijf jaar lang amper iets mee is gebeurd. Dit leidt tot de nodige zorgen bij teams. Iedereen heeft namelijk maar één vrije training om het Shanghai International Circuit opnieuw te leren kennen. Waar kun je daarom het beste op wedden bij de Grand Prix van China?

Formule 1 Leonovo China Chinese Grand Prix 2024 via CasinoNieuws.nl
De Grand Prix van Japan is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Shanghai International Circuit
Locatie:China
Datum:21 april 2024
Tijdstip:09:00

De geringe voorbereidingstijd, het geverfde asvalt, een nieuw sprintformat en de unieke layout van het circuit zorgen voor een enorme uitdaging. Red Bull gaat het weekend in na drie van de vier races te hebben gewonnen, terwijl concurrent Ferrari zegevierde in Australië. Het Italiaanse team heeft in ieder geval al meer snelheid laten zien als een seizoen geleden, maar kunnen ze het gat naar Red Bull in China dichten?

Favorieten van de Grand Prix van China

Waar voor het huidige seizoen er met name vraagtekens waren omtrent welk team Red Bull zou kunnen uitdagen, is het na vier races wel duidelijk. Het team van onder andere Max Verstappen is nog altijd het snelste, maar Ferarri zet goede stappen. Voormalig engineer Bernie Collins denkt zelfs dat Leclerc en Sainz in het voordeel zijn ten opzichte van Verstappen en Perez. Desondaks gaat de regerend Wereldkampioen als topfavoriet beginnen aan het sprintweekend in China. 

Ook Charles Leclerc lijkt een duidelijke waarschuwing af te willen geven aan het adres van Red Bull. De Monagask kijkt met vertrouwen uit naar de terugkeer van de Grand Prix van China en denkt dichter op de Red Bull te zitten dan in voorgaande races:

“Het Shanghai International Circuit is er een waar wij, op papier, sterk kunnen zijn, maar we benaderen het weekend zoals we altijd doen. Toch denk ik daarom dat Red Bull nog altijd de snelste is.”

Charles Leclerc
Coureurbet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodUnibet-Logo-whiteLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nlvbet
Verstappen1,161,181,181,181,1671,191,181,181,201,17
Perez10,0011,0011,0011,009,0010,0010,0011,0010,0010,00
Leclerc15,0013,0013,0013,0015,0013,5013,0013,0014,0015,00
Sainz15,0013,0013,0013,0015,0013,5013,0013,0013,0015,00
Norris41,0029,0029,0029,0034,0040,0037,0029,0040,0031,00
Hamilton51,0051,0051,0051,0067,0050,0050,0051,0050,0041,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van China

Verstappen op eenzame hoogte in sprintraces

Sinds de intrede van de sprintraces in de Formule 1 zijn er twaalf gereden, en hierin is gebleken dat Verstappen en dit format een uitstekende combinatie is. Hoewel de Nederlander geen fervant fan is van het fenomeen en tevens kritiek uitte op het organiseren van een sprintrace tijdens de Grand Prix van China, heeft hij al wel zeven edities winnend afgesloten. De ongekroonde koning wist op deze manier in totaal al 73 punten te verzamelen. 

De weddenschap voor Verstappen wint sprint shootout en sprint kun je bij Jacks.nl vinden onder “Formule 1 / Specials / Max Verstappen Specials / Overige weddenschappen”.

Advertentie
9,2
1,74xje inleg

Verstappen wint sprint shootout en sprint

Grand Prix van China

Het weerbericht zorgt voor nog meer hoofdbrekens

Waar velen nog in het duister tasten over onder andere de staat van het circuit en het sprintformat, komt daar hoogstwaarschijnlijk nog een extra onzekere factor bij: het weer in China. Moet er rekening gehouden worden met wisselende weersomstandigheden? De eerste vrije training lijkt de dans te onstpringen, maar naarmate de dag vorderd neemt de bewolking boven de miljoenenstad toe en is er kans op (lichte) regen tijdens de sprint shootout.

De zaterdag lijkt voorlopig droog te blijven. In de nacht en pchtend is er nog wel wat kans op een aantal druppen, maar richting de middag zal de regen plaats maken voor enkel bewolking en zo af en toe de zon. Met zo’n 21 graden en een lichte wind zijn dat prima omstandigheden voor de sprintrace en de kwalificatie. Op zondag is er vervolgens weer vrij veel bewolking aanwezig rondom het circuit en komt er een regengebied vanuit het zuiden van China naar het noordoosten trekken.  

CasinoNieuws.nl heeft een affiliate-overeenkomst met Nederlandse aanbieders van het wedden op sport. CasinoNieuws.nl verdient dan ook geld als je je aanmeldt bij deze bookmakers via ons. Op de lange termijn geld verdienen met het wedden op sport is slechts mogelijk voor een heel klein percentage van alle sportwedders. Doe dan ook voorzichtig en speel alleen maar als je jezelf onder controle hebt.

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, hands24x7.nl.

Lead-foto via PRO SHOTS / Panoramic.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter