Dinsdag 27 februari 2024

Speel bewust
Home Bookmakers Wedden op de Premier League Darts Statistieken Premier League Darts 2024

Statistieken Premier League Darts 2024

Om wekelijks op zoek te gaan naar de beste weddenschappen voor de Premier League Darts verzamelen we de meest bruikbare statistieken van alle speelavonden.

In de Premier League Darts zien we steeds dezelfde namen in actie. En dat zorgt ervoor dat we veel bruikbare statistieken voor de partijen in de Premier League Darts kunnen verzamelen. We zullen hierbij niet alleen kijken naar gemiddeldes, 180s, en 100+ finishes. Op die manier kunnen we op zoek naar de meest interessante weddenschappen bij de online bookmakers.

Statistieken deelnemers

DarterWedstrijdenGemiddelde180s180s per legPartijen met een 100+ finishCheckout
percentage
Gerwyn Price499,2850,15458,76%
Michael Smith597,96200,394350,60%
Michael van Gerwen4101,40180,43148,75%
Rob Cross395,3440,15233,28%
Nathan Aspinall291,4070,35132,47%
Luke Humphries3100,25110,378134,16%
Luke Littler5101,77150,317143,86%
Peter Wright288,9920,10038,89%

Lead-foto via Pro Shots / ProSportsImages.