Dinsdag 29 november 2022

Speel bewust

Gaat Max zijn teamgenoot een handje helpen in Brazilië?

In het weekend van vrijdag 11 november tot en met zondag 13 november komt de Formule 1 naar Brazilië om te racen op het Autodromo Jose Carlos Pace. Ook wel Interlagos genoemd, gelijknamig aan de wijk van São Paulo waar het circuit ligt. Al sinds 1990 zijn ze hier de gastheer van een spectaculaire race, maar waar met je op letten als je wil gaan wedden op de F1 Grand Prix van Brazilië?

Wedden op F1 Grand Prix Brazilie
De Grand Prix van Mexico is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Autódromo José Carlos Pace
Locatie:Sao Paulo, Brazilië
Datum:13-11-2022
Tijdstip:19:00
datumtijdonderdeel
11 nov.16:30Vrije training 1
20:00Kwalificatie
12 nov.16:30Vrije training 2
20:30Sprintrace
13 nov.19:00Race
Tijden F1 Mexico 2022

Op het korte circuit in Brazilië dat gekenmerkt wordt door de hoogteverschillen en kombochten wordt net als vorig jaar weer een sprintrace gehouden. Dit betekent dat het schema er net iets anders uit ziet dan normaal. Op vrijdag beginnen de coureurs om 16:30 uur met een vrije training, maar daarna is er om 20:00 uur gelijk een kwalificatie. Vervolgens start de zaterdag om 16:30 uur weer met een vrij gevolgd door de sprintrace om 20:30 uur. Op zondag zal de normale race om 19:00 uur beginnen.

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Brazilië

In de openingsraces van het seizoen leek het erop dat Ferrari de gedoodverfde favoriet was om de wereldtitels te veroveren, maar niets is minder waar. Max Verstappen is inmiddels de kampioen en Red Bull heeft de constructeurstitel weten te veroveren. Hierdoor is het seizoen van de Italiaanse renstal als een nachtkaars uitgegaan en lijken ze zich volledig te richten op het volgende kalenderjaar.

Wie nog wel vol trots arriveert in Brazilië is Mercedes. Ondanks een tegenvallend seizoen komen ze steeds dichterbij de kans op een overwinning. Hoewel de kansen voor Hamilton en Russell aankomend weekend aanzienlijk kleiner zijn dan in Mexico willen ze toch opnieuw voor de zege rijden. Diegene die ze hiervoor moeten verslaan lijkt met name de regerend wereldkampioen te zijn: Max Verstappen. De Nederland wist de laatste vier races allemaal winnend af te sluiten.  

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,441,511,511,511,4441,471,471,471,441,45
Hamilton5,508,008,008,006,506,006,006,006,006,00
Leclerc8,008,008,008,007,007,207,307,258,007,00
Perez11,0013,0013,0013,0010,0011,0010,7511,0013,0011,00
Russell19,0015,0015,0015,0015,0016,0016,0016,0013,0016,00
Sainz26,0017,0017,0017,0026,0024,0024,5024,0017,0025,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Brazilië (odds: 10 november, 16:00)

Wordt Perez geholpen door Verstappen in het klassement?

Hoewel de Nederlander altijd voor de winst gaat, en zijn record van zeges in één seizoen kan verstevigen, is er een ander voornaamste doel. Als team willen ze als eerste en tweede eindigen in het kampioenschap en daarbij is het belangrijk dat Perez boven Leclerc finisht. Maar hoe ver willen Verstappen en Red Bull hier voor gaan? Hij zou de Mexicaan bijvoorbeeld voor kunnen laten gaan in sommige situaties ten koste van zijn eigen prestatie.

8,9
4,55keer je inleg

Sergio Perez finisht eerder dan Max Verstappen

F1 – Grand Prix van Brazilië

Het verleden in Brazilië

Braziliaan zijn sinds 2016 helemaal idolaat van Max Verstappen. Een jaar na zijn Formule 1-debuut liet de Nederlander namelijk op Interlagos zien hoe uitzonderlijk goed hij is in de regen. Zestien ronden voor het einde lag hij nog op P16 na twee extra pitstops (vergeleken met directe concurrenten), maar na een ongelofelijke inhaalrace werd hij uiteindelijk derde.     

Ook Lewis Hamilton komt graag in Brazilië, en is afgelopen week zelfs uitgeroepen tot ereburger. De Brit wist vorig jaar te winnen nadat hij eerder in de kwalificatie nog gediskwalificeerd werd en de sprintrace vanaf de twintigste plaats moest starten. Met een nieuwe ‘raketmotor’ van Mercedes wist hij al snel posities winnen waardoor hij in de normale race de aanval op Verstappen in kon zetten. Dit deed Hamilton met verve en hij droeg vervolgens de overwinning op aan Ayrton Senna. 

Regen en onweer liggen op de loer

Na twee droge raceweekenden in de Verenigde Staten en Mexico is er in Brazilië een kleine kans dat het droog gaat blijven. Onweer en regen liggen constant op de loer, maar met name op vrijdag lijken er buien te komen. Dat betekent echter niet dat het de coureurs op zaterdag en zondag bespaard blijft, maar de kans is wel minder groot. Met name tijdens de kwalificatie, sprintrace en de normale race zal de buienradar een belangrijke rol kunnen spelen. 

Lead-foto via Clive Rose/Getty Images – Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

Unibet

100% Gratis weddenschap tot €50

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

Laat een reactie achter