Vrijdag 24 mei 2024

Speel bewust

Kan Hamilton opnieuw floreren in de schaduw van Verstappen?

Haal de sambaballen maar uit de kast, want dit weekend staat de Grand Prix van Brazilië weer voor de deur. Net als vorig jaar is het Zuid-Amerikaanse land het decor van een sprintrace. Deze werd destijds gewonnen door George Russell, en ook nu lijkt het team van Mercedes een van de uitdagers van Max Verstappen te kunnen zijn op Interlagos. Met name Lewis Hamilton floreert de laatste tijd in de schaduw van de Wereldkampioen.

Wedden op F1 Grand Prix Brazilie
De Grand Prix van Mexico is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Autódromo José Carlos Pace
Locatie:Sao Paulo, Brazilië
Datum:05-11-2023
Tijdstip:18:00
datumtijdonderdeel
03 nov.15:30Vrije training 1
19:00Kwalificatie
04 nov.15:00Sprint shootout
19:30Sprintrace
05 nov.18:00Race
Tijden F1 Mexico 2023

De Brit is op dit moment in een hevige strijd verwikkelt met Sergio Perez om de tweede plaatst in de stand van het kampioenschap voor coureurs. Na de Grand Prix van Mexico is het verschil tussen beide kemphanen teruggelopen tot twintig punten. Deze uitkomst zorgt ervoor dat de strijd tijdens de Grand Prix van Brazilië zal toenemen, al houdt Hamilton nog wel een slag om de arm.

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Brazilië

Tot nu toe is het een geweldig seizoen voor Max Verstappen. De Nederlander is al Wereldkampioen, maar hij weet ook het een na het andere records te verbreken. Met zestien overwinning in één seizoen heeft hij zijn eigen record weten te verbreken, maar ook de laatste drie races staat er nog een indrukwekkend record op het spel. En dit zou eigenlijk nog veel meer zeggen dan het totaal aantal overwinningen.

De afgelopen decennia is de Formule 1-kalender steeds drukker geworden, en dus kon de Nederlander al zestien races winnen, terwijl er ook seizoenen zijn geweest doe bestonden ui zestien races of zelfs minder. Om een goed beeld te krijgen van hóe goed Verstappen is, is het winstpercentage het beste meetinstrument. Met nog drie races te gaan staat hij momenteel ook hier bovenaan en zou hij er alles aan doen om dit ook zo te houden.

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nlvbet
Verstappen1,251,281,281,281,2861,301,321,251,301,21
Hamilton8,509,009,009,008,507,757,759,508,0010,00
Norris15,0011,0011,0011,0012,0012,5013,0012,0013,0013,00
Perez21,0019,0019,0019,0019,0018,0018,0021,0018,0015,00
Russell19,0019,0019,0019,0019,0017,5018,0019,0018,0019,00
Leclerc29,0021,0021,0021,0029,0023,0023,0026,0023,0026,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Brazilië (odds: 03 november, 10:30)

De uitdagers van Max Verstappen

Gezien het gehele seizoen zal Red Bull, met Verstappen achter het stuur, de favoriet zijn voor de Grand Prix van Brazilië. Toch moet er rekening gehouden worden met Mercedes, dat het de afgelopen jaren altijd goed heeft gedaan op het circuit in Sao Paolo. Hamilton is daarnaast gretig, blij met de auto en tevreden met de nieuwe vloerupdate die het team had meegenomen naar de Grand Prix van de Verenigde Staten.

Het ontbreekt echter nog aan dat laatste stapje richting de allerhoogste trede op het podium. Lewis hinkt daarnaast een klein beetje op twee gedachten. Het team moet enerzijds nog stappen zetten, maar hij is ook met vertrouwen vanuit Mexico richting Sao Paolo vertrokken. De auto van Mercedes was de op één na snelste, maar kunnen ze dat tijdens de Grand Prix van Brazilië weer te realiseren?

Advertentie
9,2
1,67keer je inleg

Lewis Hamilton haalt het podium in Brazilië

F1 – Grand Prix van Brazilië

Hamilton is misschien wel niet de enige uitdager van Max Verstappen. Norris laat al langere tijd zien dat hij bij de beste rijders van het veld behoort. Zo wist de coureur van McLaren in Mexico echt een wereldrace nee te zetten. Na de starts en de safety car reed Lando Norris ongehoord hard, waardoor de Brit ook zeker gezien kan worden als een van de outsiders voor een goed resultaat tijdens de Grand Prix van Brazilië.

Regen en onweer kunnen rol spelen tijdens de Grand Prix van Brazilië

Zoals vermeld is het Braziliaanse race weekend op het Autódrome José Carlos Pace in Sao Paulo er een met een sprint shootout en sprintrace. Hierdoor is er maar één gewone trainingssessie op de vrijdag gevolgd door de kwalificatie. Gedurende de dag is het drukkend warm, maar er staan ook regen- en onweersbuien op het menu die zowel tijdens de training als de kwalificatie die voor wisselende omstandigheden kunnen zorgen, en dus hun stempel kunnen drukken op de startopstelling voor zondag.

Lead-foto via Clive Rose/Getty Images – Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter