Zondag 26 juni 2022

Wedden op Wimbledon: topfavoriet Djokovic of outsider Berrettini?

Wedden op Wimbledon 2022

Maandag 27 juni gaat de nieuwe editie van Wimbledon van start op de All England Lawn Tennis and Croquet Club in Londen. Bij de mannen is Novak Djokovic de grote favoriet, terwijl bij de vrouwen opnieuw Iga Swiatek torenhoog favoriet is. Op wie kun je dit jaar het beste wedden bij Wimbledon?

Eerste winnaar (M)
Spencer Gore
Laatste winnaar (M)
Novak Djokovic
Meeste zeges (M)
Roger Federer8
Eerste winnaar (V)
Maud Watson
Laatste winnaar (V)
Ashley Barty
Meeste zeges (V)
Martina Navratilova9

Rafael Nadal won vorige maand zijn tweede Grand Slam-titel van het jaar, waarmee hij zijn eigen record scherper zette met 22 Grand Slam-titels. Daarmee heeft hij er inmiddels twee meer dan Roger Federer en Novak Djokovic, die beiden op twintig Grand Slam-titels staan. Op Wimbledon spelen ze echter op gras, wat niet de favoriete ondergrond van de Spanjaard is.

De nummer één van de wereld, Daniil Medvedev, haalde de afgelopen twee weken twee ATP-finales op gras. Hij ontbreekt op Wimbledon, omdat er geen Russen welkom zijn bij deze editie van de prestigieuze Grand Slam. De man in vorm, Matteo Berrettini, is één van de outsiders op Wimbledon. Vorig jaar haalde de Italiaan nog de finale, die hij verloor van Djokovic.

Berrettini won de afgelopen twee weken al twee titels op gras en gaat nu op jacht naar zijn eerste Grand Slam-titel.

Wie is favoriet bij de bookmakers?

Bij de bookmakers is Novak Djokovic de absolute favoriet, mede door de afwezigheid van Daniil Medvedev. Djokovic heeft bij de bookmakers zelfs een quotering onder de 2,00. Matteo Berrettini lijkt zijn grootste uitdager te zijn, want hij is samen met Rafael Nadal de volgende favoriet.

Carlos Alcaraz zal zich nog moeten bewijzen op het gras van Wimbledon, want hij maakte tot nu toe vooral indruk op het gravel. Ook Felix Auger Aliassime en Hubert Hurkacz behoren tot de outsiders, net als het probleemkind Nick Kyrgios.

Winnaar bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlTOTO logo CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Novak Djokovic1,801,801,801,801,751,751,651,801,75
Matteo Berrettini6,507,007,006,506,406,455,757,006,50
Rafael Nadal7,508,008,007,507,407,356,507,507,00
Carlos Alcaraz9,0010,0010,008,508,808,808,009,009,00
Felix Auger Aliassime12,0015,0015,0012,0013,0013,0010,0013,0013,00
Hubert Hurkacz17,0015,0015,0017,0015,0015,5012,0015,0015,00
Nick Kyrgios19,0018,0018,0019,0018,0018,0014,0021,0018,00
Quoteringen voor de topfavorieten bij het wedden op Wimbledon (M)

Nederlandse mannen bij Wimbledon

Bij het mannentoernooien doen er dit jaar maar liefst drie Nederlandse spelers mee: Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor, en Tim van Rijthoven. Laatstgenoemde won tot ieders verbazing deze maand de ATP Rosmalen en kreeg een wildcard van de organisatie. Van Rijthoven speelde daarna echter geen officiële wedstrijd meer, dus hij zal zonder wedstrijdritme op Wimbledon aantreden.

Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor hebben wel een goede voorbereiding gehad. Van de Zandschulp haalde zelfs nog de halve finale van de ATP Queens, waar hij verloor van de latere winnaar Matteo Berrettini. Mochten zij een gunstige loting hebben, kunnen ze weleens verrassen door ver te komen in deze editie van Wimbledon.

Een verrassende Grand Slam-titel lijkt echter uitgesloten, als we kijken naar de quoteringen van onze landgenoten.

Winnaar bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlTOTO logo CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Botic van de Zandschulp151,00301,00301,00151,00150,00150,00125,00150,00
Tim van Rijthoven81,00151,00151,0081,00100,00100,0080,00100,00
Tallon Griekspoor501,00501,00
Quoteringen voor de Nederlanders bij het wedden op Wimbledon (M)

Iga Swiatek grote favoriet bij de vrouwen

Net als bij Roland Garros is Iga Swiatek bij de vrouwen weer de torenhoge favoriet. In Parijs maakte ze deze favorietenrol meer dan waar door het toernooi op overtuigende wijze te winnen. De bookmakers verwachten dat zij dit kunstje in Londen opnieuw zal flikken.

De outsiders bij de vrouwen zijn Cori Gauff en Simona Halep. Gauff haalde in Parijs nog de finale, maar bleek kansloos tegen Swiatek. Halep heeft nog niet haar beste vorm te pakken en lijkt vooral fysiek niet op haar top.

Wellicht dat Emma Raducanu in haar eigen land nog voor een verrassing kan zorgen, maar dan moet vooral de loting meezitten.

Winnaar bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlTOTO logo CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Iga Swiatek2,502,502,502,502,402,422,302,502,40
Cori Gauff11,0010,0010,0011,0010,0010,259,0010,0010,00
Simona Halep13,0018,0018,0013,0013,0012,5010,0014,0013,00
Ons Jabeur15,0010,0010,0015,0013,0013,5011,0012,0013,00
Emma Raducanu17,0021,0021,0017,0017,0016,5013,0017,0017,00
Quoteringen voor de topfavorieten bij het wedden op Wimbledon (V)

Wimbledon Scorito subleague

Net als voor de Tour de France organiseren de Betstreet Boys weer een subleague in het spel Scorito. Vind jij het leuk om jouw kennis op het gebied van tennis te testen? Schrijf je dan in voor de subleague en speel mee! Je kan de subleague vinden via deze link.

Waar kan je wedden op Wimbledon?

Lead-foto via Pro Shots / SIPA USA.

Sportsbetting partners

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

TOTO

100% Gratis weddenschap tot €50

Laat een reactie achter