Donderdag 29 februari 2024

Speel bewust
Home Bookmakers Wedden op Wimbledon

Wedden op Wimbledon

Maandag 26 juni is de nieuwe editie van Wimbledon van start gegaan op de All England Lawn Tennis and Croquet Club in Londen. Bij de mannen is Novak Djokovic de grote favoriet, terwijl bij de vrouwen niemand echt de grote favoriet is. Op wie kun je dit jaar het beste wedden bij Wimbledon?

Eerste winnaar (M)
Spencer Gore
Laatste winnaar (M)
Novak Djokovic
Meeste zeges (M)
Roger Federer8
Eerste winnaar (V)
Maud Watson
Laatste winnaar (V)
Jelena Rybakina
Meeste zeges (V)
Martina Navratilova9

Novak Djokovic won vorige maand zijn tweede Grand Slam-titel van het jaar, waarmee hij het recordaantal van 23 Grand Slam-titels bereikte. Daarmee heeft hij er één meer dan Rafael Nadal, die al maandenlang met een blessure kampt. Op Wimbledon spelen ze ook nog eens op gras, wat de favoriete ondergrond van de Serviër is.

Hij is dan ook de torenhoge favoriet voor de nieuwe editie van Wimbledon, het toernooi dat hij vorig jaar ook al wist te winnen. Toen versloeg hij in de finale nog Nick Kyrgios, die dit jaar met veel blessures kampt en nauwelijks resultaten heeft neergezet.

Carlos Alcaraz kende een goede voorbereiding door bij zijn eerste deelname direct het grastoernooi van Queens te winnen.

Wie is favoriet bij de bookmakers?

Bij de bookmakers is Novak Djokovic de absolute favoriet, want hij heeft bij iedere aanbieder een quotering die nog lager ligt dan 1,75. Carlos Alcaraz lijkt zijn enige uitdager te zijn, want hij is de enige speler die nog een quotering van lager dan 10,00 heeft.

Bij de outsiders horen verder nog Daniil Medvedev, Jannik Sinner, Taylor Fritz, Nick Kyrgios, en Alexander Zverev. Toch lijken er bijzondere dingen te moeten gebeuren, wil er iemand in staat zijn om Djokovic van zijn 24e Grand Slam-titel af te houden.

Winnaar bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nljacks_nlUnibet-Logo-whiteHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlTOTO logo CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Novak Djokovic1,721,671,671,651,681,681,601,721,70
Carlos Alcaraz4,004,504,504,753,903,903,704,004,00
Daniil Medvedev17,0014,0014,0015,0015,0015,0014,0013,0015,00
Jannik Sinner19,0016,0016,0015,0017,0017,0016,0016,0017,00
Taylor Fritz29,0026,0026,0026,0027,0027,0026,0029,0028,00
Nick Kyrgios29,0031,0031,0023,0026,0026,0024,0034,0025,00
Alexander Zverev29,0031,0031,0021,0025,0025,0024,0026,0025,00
Quoteringen voor de topfavorieten bij het wedden op Wimbledon (M)

Nederlandse mannen bij Wimbledon

Bij het mannentoernooi doen er dit jaar drie Nederlandse spelers mee: Botic van de Zandschulp, en Tallon Griekspoor, en Gijs Brouwer. Tim van Rijthoven, die vorig jaar nog verraste met een zege in Rosmalen, heeft sindsdien geen resultaten meer neergezet en is ver weggezakt op de wereldranglijst.

Botic van de Zandschulp zal met weinig vertrouwen afreizen naar Wimbledon, want hij heeft al vijf toernooien op rij in de eerste ronde verloren. Tallon Griekspoor heeft daarentegen een uitstekende voorbereiding achter de rug. Hij won het toernooi in Rosmalen en haalde vervolgens de kwartfinale in Halle.

Mochten hij een gunstige loting hebben, kan hij weleens verrassen door ver te komen in deze editie van Wimbledon. Gijs Brouwer kwam na drie zeges de kwalificatie door, en zal ook het nodige vertrouwen hebben.

Geen uitgesproken favoriet bij de vrouwen

Vorig jaar was Iga Swiatek bij de vrouwen de torenhoge favoriet, maar dat is dit jaar wel anders. In Parijs maakte ze haar favorietenrol bij Roland Garros nog waar, echter is ze op deze ondergrond een stuk minder overtuigend.

Bij de vrouwen is er dit jaar geen uitgesproken favoriet, want Iga Swiatek, Aryna Sabalenka, en Elena Rybakina hangen allemaal rond een quotering tussen de 4,50 en 5,50. Daarnaast zijn Ons Jabeur en Karolina Muchova outsiders volgens de bookmakers.

Wellicht dat Emma Raducanu in haar eigen land nog voor een verrassing kan zorgen, maar dan moet vooral de loting meezitten.

Winnaar bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodUnibet-Logo-whiteHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlTOTO logo CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Iga Swiatek5,004,504,504,754,604,754,504,754,50
Aryna Sabalenka5,005,005,005,005,405,255,006,005,50
Elena Rybakina5,004,254,255,005,005,004,755,255,00
Ons Jabeur11,0015,0015,0013,0013,0013,0012,0015,0013,00
Karolina Muchova15,0015,0015,0015,0015,0015,0014,0015,0015,00
Quoteringen voor de topfavorieten bij het wedden op Wimbledon (V)

Wimbledon Scorito subleague

Net als voor de Tour de France organiseren de Betstreet Boys weer een subleague in het spel Scorito. Vind jij het leuk om jouw kennis op het gebied van tennis te testen? Schrijf je dan in voor de subleague en speel mee! Je kan de subleague vinden via deze link.

Waar kan je wedden op Wimbledon?

Lead-foto via Pro Shots / SIPA USA.