Donderdag 13 juni 2024

Speel bewust

WSOP Online: Kevin Paqué, David Hu & Teun Mulder met grote stack naar Dag 2 van Main Event

Kevin Paque SHR

Momenteel nadert de 2023 WSOP Online zijn ontknoping op GGPoker met onder andere de tweede dag het $ 5.000 WSOP Online Main Event met $ 25 miljoen gegarandeerd in de prijzenpot. Inmiddels zijn bijna alle startdagen gespeeld, waarbij onder andere Kevin Paqué, David Hu, en Teun Mulder zich met een grote stack naar Dag 2 van het 2023 WSOP Online Main Event hebben gespeeld.

Bij online pokersite GGPoker staan deze weken volledig in het teken van de 2023 WSOP Online. Het absolute hoogtepunt van de toernooiserie is het $ 5.000 WSOP Online Main Event met minimaal $ 25 miljoen gegarandeerd in de prijzenpot. Het toernooi heeft veertien startdagen en kent op dinsdag 26 september de ontknoping.

Momenteel zijn er maar liefst 25 startdagen gespeeld, waar in totaal 5.557 inschrijvingen voor zijn gedaan. Een flink aantal Nederlanders kwam in actie en achttien landgenoten hebben zich al naar Dag 2 gespeeld. Kevin Paqué deed dat vooralsnog het beste, want hij wist zijn startstack van 60.000 chips uit te breiden tot maar liefst 1.228.306 chips.

Daarmee eindigde hij echter wel achter de Belgische speler Igor d’Ursel, die met 1.550.609 maandagavond aan Dag 2 begint. David Hu (1.060.309), Teun Mulder (997.515), en Bert Stevens (919.525) maken de top vijf compleet.

Ook Pieter Aerts (916.813), Brian Kamphorst (620.610), Johannes Straver (569.122), Tom Vogelsang (366.409) en Jans Arends (328.090) hebben zich naar de tweede dag te spelen.

Bij de 642 spelers die de startdagen zijn doorgekomen zitten verder ook nog “Poldersnoek” (455.807), “UitDeKunst” (349.994), “Made_In_Moscow” (292.153), “Ulfbert22” (262.920), “Motro” (226.576), “Ephrem” (221.892), “Zekersteweten” (220.407), Joris Ruijs (214.530), Luc van der Beek (170.090), Louis “Sioul17” van Niel (149.288), Harold Terwagne (132.534) en “The W1tcher” (94.816).

LandSpelerChipsBig Blinds
Igor d’Ursel1.550.609129,2
Kevin Paqué1.228.306102,4
David Hu1.060.30988,4
Teun Mulder997.51583,1
Bert Stevens919.51576,6
Pieter Aerts916.81376,4
Brian Kamphorst620.61051,7
Johannes Straver569.12247,4
“Poldersnoek”455.80738
Tom Vogelsang366.40930,5
“UitDeKunst”349.99429,2
Jans Arends328.09027,3
“Made_In_Moscow”292.15324,3
“Ulfbert22”262.92021,9
“Motro”226.57618,9
“Ephrem”221.89218,5
“Zekersteweten”220.40718,4
Joris Ruijs214.53017,9
Luc van der Beek170.09014,2
Louis “Sioul17” van Niel149.28812,4
Harold Terwagne132.35411
“The W1tcher”94.8167,9
Kevin Paqué met grote stack door in 2023 WSOP Online Main Event

Speelschema WSOP Online Main Event

Maandagmiddag om 15:30 uur staat nog een startdag op het programma, waarna alle overgebleven spelers om 20:00 uur terugkomen voor Dag 2:

DatumTijdEvent
maandag 2 oktober15:30 uur$ 5.000 WSOP Online Main Event [Last Chance]
20:00 uur$ 5.000 WSOP Online Main Event [Dag 2]
dinsdag 3 oktober20:00 uur$ 5.000 WSOP Online Main Event [Finaletafel]
Speelschema WSOP Online Main Event

Foto door Tomas Stacha voor Rational Intellectual Holdings Limited via PokerNews.com.

Partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Eric Mertens

Eric Mertens

Redacteur CasinoNieuws.nl
Eric Mertens schrijft voor CasinoNieuws.nl over de nationale en internationale wereld van online casino's, met een specialisme op het gebied van poker. Eric is daarnaast liefhebber van Ajax en fanatiek sportwedder.

Laat een reactie achter