Dinsdag 16 augustus 2022

Speel bewust

Kan Max dan nu eindelijk het podium op in Bakoe?

Wedden op de F1 GP van Azerbeidzjan Bakoe

Voorheen ging de race in het land aan de Kaspische Zee door het leven als de Grand Prix van Europa, maar tegenwoordig is het de Grand Prix van Azerbeidzjan. De voormalig Sovjetstaat is van vrijdag 10 juni tot en met zondag 12 juni gastheer van opnieuw een stratencircuit. Dit keer in Bakoe, waar misschien nog wel minder ruimte is voor een fout dan in Monaco. Waar moet je rekening mee houden als je gaat wedden op de F1 Grand Prix van Azerbeidzjan?

Circuit:Baku City Circuit
Locatie:Bakoe, Azerbeidzjan
Datum:12 juni 2022
Tijdstip:13:00 uur

Listige, haakse bochten afgewisseld met hoge snelheden op het rechte stuk maken een foutloze ronde afleggen over het Baku City Circuit nagenoeg onmogelijk. Laat staan het rijden van een hele race zonder misstap. Wil jij niks van dit spektakel missen, dan moet je vrijdag om 13:00 uur kijken naar de eerste vrije training. Gevolgd door de tweede om 16:00 uur. De derde laatste vrije training vind zaterdag om 13:00 uur plaats en om 16:00 uur is de kwalificatie. Op zondag is de race om 13:00 uur.  

Favorieten voor de F1 Grand Prix van Azerbeidzjan

De Grand Prix van Monaco was een rommelige bedoening, waar Red Bull uiteindelijk de handjes mag dichtknijpen met het foutenfestival van Ferrari. Ondanks de overwinning van Sergio Perez zijn de rode bolides namelijk nog steeds de snelste. Dit is inmiddels breed geaccepteerd, maar zijn ze daarmee ook de favoriet voor de Grand Prix van Azerbeidzjan? Het circuit is er een met bochtige delen, maar het staat bekend om het lange rechte stuk in sector drie.

Waar Ferrari de snelste auto’s heeft, zijn de rechte stukken met DRS een prooi voor het team van Red Bull. Het is echter de vraag of alleen sector drie genoeg is om het snelste rondje te rijden. Deze laatste sector duurt slechts 25 seconden. Als je dat weg zet tegen sector 1 (35 seconden) en sector 2 (40 seconden), waar Ferrari beter voor de dag komt, mag je hier niet te veel tijd verliezen.

Coureur bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen2,102,252,252,102,122,121,901,912,10
Leclerc2,752,752,752,752,752,752,153,002,80
Perez6,506,006,006,006,806,809,006,007,00
Sainz10,0011,0011,0010,0010,0010,259,0011,0010,00
Russell23,0023,0023,0026,0023,0022,5028,0026,0023,00
Hamilton29,0029,0029,0029,0026,0026,0028,0036,0025,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Azerbeidzjan

Verstappen en Bakoe tot nu toe een ongelukkige combinatie

Max Verstappen maakt zich aankomend weekend op voor zijn achtste race in Bakoe en nog nooit wist hij het podium te halen. Tijdens de Grand Prix van Azerbeidzjan was de Nederlander wel op weg naar een overwinning, maar na een plotselinge klapband wist hij de finish niet te halen. Om revanche te nemen moet hij de auto dit jaar wel kunnen vertrouwen, en dat is nou net een struikelblok. De RB 18 doet nog niet helemaal wat Verstappen soms wil.

Uitgelichte coureur: Sergio Perez

De Mexicaan is vast nog aan het nagenieten van de overwinning in Monaco en zijn contractverlenging bij Red Bull. Vol vertrouwen reist hij dan ook af naar Bakoe, waar opnieuw een stratencircuit op de Formule 1-kalender staat. Naar eigen zeggen houdt Sergio Perez hiervan, want hier kan de coureur echt het verschil maken. Kan “Checo” op de limiet rijden zonder een fout te maken? Hij heeft in ieder geval laten zien dat het mogelijk is, en verdiende mede door zijn competitiviteit een nieuw contract bij Red Bull.    

Lead-foto via Red Bull Content Pool

Sportsbetting partners

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

Unibet

100% Gratis weddenschap tot €50

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Laat een reactie achter