Dinsdag 28 mei 2024

Speel bewust

Max Verstappen gaat ook in Saoedi-Arabië gewoon weer verdwijnen

Wedden op Grand Prix Saoedi-Arabië

Red Bull Racing deed tijdens de eerste Grand Prix van het nieuwe race seizoen precies waar ze het 2023-seizoen mee geëindigd zijn: races winnen. Max Verstappen was op het Bahrein International Circuit zeer overtuigend, en kwam 22 seconden eerder over de finishlijn dan zijn teamgenoot die uiteindelijk tweede werd. Volgens de Nederlander ging alles beter dan verwacht, maar is vooral ook heel benieuwd hoe de krachtsverhoudingen zullen zijn tijdens de Grand Prix van Saoedi-Arabië. 

Circuit:Jeddah Corniche Circuit
Locatie:DJedda, Saoedi-Arabië
Datum:9 maart 2024
Tijdstip:18:00 uur
DatumTijdOnderdeel
7 maart14:30Vrije training 1
7 maart18:00Vrije training 2
8 maart14:30Vrije training 3
8 maart18:00Kwalificatie
9 maart18:00Race

In het “weekend” van donderdag 7 maart tot en met zaterdag 9 maart zijn de adembenemende straten van Djedda het decor van een nieuwe Formule 1 race. Waar de concurrentie afgelopen weekend nog op een hoop werd gereden door Max Verstappen, hebben ze de hoop er ditmaal dichter bij te kunnen blijven. Zeker gezien het feit dat velen kijken naar wat ze bij Red Bull ontwikkelt hebben, en dit vervolgens proberen te kopiëren. 

Favorieten voor de Grand Prix van Saoedi-Arabië

Waar Red Bull met een radicaal nieuw concept domineerde in Bahrein, is het voor de Grand Prix van Saoedi-Arabië nog maar weer de vraag wat de rangorde zal zijn. In Djedda hebben de teams met een heel ander circuit te maken dan in Bahrein. Zo zijn er veel meer hogesnelheidsbochten, is het asfalt van een andere structuur en wordt er een groot temperatuurverschil verwacht ten opzichte van vorige week.   

Ondanks dat er nog maar één race verreden is en het feit dat het Jeddah Cornische Circuit verschilt van het Bahrain International Circuit, is Max Verstappen opnieuw de grote favoriet. Helmut Marko deed hier nog een schepje bovenop door een duidelijk signaal richting de concurrentie af te geven. De Red Bull-adviseur stelt dat Verstappen nog snelheid achter de hand had. “De snelste raceronde aan het einde was op de limiet, maar daar voor was nog meer mogelijk geweest”. 

Coureurbet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJacks.nl logo via CasinoNieuws.nlUnibet-Logo-whiteLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logo zwart nieuw langwerpigCircus logo vierkant CasinoNieuws.nlvbet
Verstappen1,251,251,251,251,2861,251,251,251,231,25
Leclerc12,0013,0013,0013,0013,0012,0012,0012,0013,0012,00
Perez9,0010,0010,0010,008,009,009,009,0010,009,00
Sainz15,0015,0015,0015,0017,0015,0015,0015,0019,0015,00
Hamilton23,0021,0021,0021,0021,0023,0023,0023,0021,0023,00
Norris29,0019,0019,0019,0023,0029,0029,0029,0029,0028,00
Wat zijn de odds bij de bookmakers voor het wedden op de Grand Prix van Saoedi-Arabië

Opvallende concurrentie voorspelt voor Max Verstappen 

Welk team wordt de grootste concurrent van de regerend wereldkampioen? De snelle straten in Djedda zorgen voor nieuwe uitdagingen en dat kan wel eens in het voordeel van McLaren zijn. Als Lando Norris tijdens de kwalificatie in Bahrein geen foutje had gemaakt, dan deed hij toen al mee om poleposition. Samen met Red Bull en Ferrari gaat het team van McLaren naar alle waarschijnlijkheid uitmaken wie de kwalificatie gaat winnen in Saoedi-Arabië.  

Door de hogesnelheidsbochten en het daardoor moeilijker worden om in te halen, maakt het dat de kwalificatie nog belangrijker is. Het is een opstelsom van kleine dingen. Stel Lando Norris maakt dit keer geen foutje tijdens de kwalificatie, dan zal hij tijdens de race wel eens voor een verassing kunnen zorgen. Winnen van Max Verstappen is dan wellicht nog een brug te ver, maar dan zit er wellicht nog wel een podiumplek in.

Advertentie
9,2
3xje inleg

Lando Norris eindigt op het podium

GP Saoedi-Arabië

Opnieuw een afwijkend tijdsschema

Het 2024-seizoen is opvallend van start gegaan doordat er op zaterdag is geracet in plaats van de zondag. Ook tijdens de Grand Prix van Saoedi-Arabië zal dit het geval zijn, maar waarom? In Bahrein en Saoedi-Arabië heeft het te maken de startende Ramadan die op zaterdag 9 maart bij zonsondergang zal starten. Dit is de reden waarom de FIA het spectakel een dag naar voren heeft geplaatst.  

Lead-foto via Pro Shots / Zuma Press

Veelgestelde vragen

De Grand Prix van Saoedi-Arabië is de tweede race van het jaar 2024 en zal worden gereden op 9 maart 2024.

De Grand Prix van Saoedi-Arabië zal zaterdag om 18.00 uur beginnen en te zien zijn via de streamingsdienst Viaplay.

Max Verstappen heeft op dit moment de laagste quotering bij de bookmakers, dus wordt de Nederlander als grootste kanshebber gezien. Echter, de quoteringen zullen vermoedelijk nog veranderen na de eerste training.

Bij de meeste legale bookmakers in Nederland kan je wedden op de Formule 1 Grand Prix van Saoedi-Arabië. De legale bookmakers en hun reviews zijn hier te vinden.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter