Maandag 17 juni 2024

Speel bewust

Staat Miami opnieuw symbool voor de dominantie van Verstappen en Red Bull?

Voorafgaand aan de Grand Prix van Miami gaat het met name over het officiële vertrek van Adrian Newey. De topontwerper van Red Bull vertrekt in het eerste kwartaal van 2025 definitief bij het team van Red Bull, en dus ook Max Verstappen. Wat dit voor de toekomst van de Nederlander betekent is nog onbekend. Wel gaan er van allerlei geruchten dat Mercedes er alles aan doet om de regerend Wereldkampioen binnen te halen. 

Circuit:Miami International Autodrome
Locatie:Miami
Datum:Zondag 5 mei 2024
Tijdstip:22:00 uur
Miami International Autodrome - Wikipedia

Komend weekend staat er echter al weer een nieuwe Grand Prix op de agenda, hierdoor is er niet al te veel tijd voor speculatie. Voor de derde keer in de geschiedenis reist de Formule 1 af naar het zuiden van Florida. Waar in de twee eerdere edities steeds het Nederlandse volkslied klonk. Het Miami International Autodrome staat dan ook symbool voor de dominantie van Max Verstappen. 

Wedden op de favorieten voor de F1 Grand Prix van Miami

Iemand die puur aan scorebordjournalistiek doet, zal zeggen dat vrijwel niemand Verstappen momenteel kan verslaan. De Nederlander won race na race, maar toch ging het niet altijd van een leien dakje. Vaak bleken concurrenten over één ronde in de kwalificatie sneller, waarna de Nederlander in de race nog werk te verzetten had. Zo ook tijdens de eerste twee edities van de Grand Prix van Miami. 

Dit keer is het echter anders en wordt er in Amerika, net als tijdens de vorige race in China, een sprintrace gereden. Opnieuw liet Verstappen daar zien de Koning van dit format te zijn. De winst in Shanghai was aleer zijn achtste overwinning uit dertien pogingen. Daaraan toegevoegd staat de Nederlander sowieso op eenzame hoogte als het gaat om overwinningen in sprintraces. Alleen Valterri Bottas wist ooit meer dan één sprintrace te winnen.

Coureurbet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJacks.nl logo via CasinoNieuws.nlUnibet-Logo-whiteLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlLiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,141,151,151,151,151,151,15
Perez12,0013,0013,0013,0012,0013,0012,00
Leclerc21,0013,0013,0013,0018,0013,0018,00
Sainz21,0021,0021,0021,0020,0021,0020,00
Norris19,0019,0019,0019,0020,0019,0020,00
Hamilton41,0041,0041,0041,0040,0041,0040,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Miami

Nieuwe ronde, nieuwe kansen voor Mercedes 

Mercedes-teambaas Toto Wolff hoopt dat zijn team heeft geleerd van de fouten die het maakte tijdens de Grand Prix van China. Het was een weekend vol hoge pieken en diepe dalen. Zo wist Lewis Hamilton tijdens de sprintrace nog een tweede plek binnen te slepen, maar dezelfde actie tijdens de race heeft op zich laten wachten. Weet het team van Mercedes tijdens de eerste race in de Verenigde Staten de chaos omtrent verschillende afstellingen achterwege te laten?

Bij het Britse team weten ze nu dus precies wat ze niet moeten doen en Wolff hoopt dan ook zat ze de nieuwe inzichten optimaal kunnen benutten in Miami.

“We gaan werken aan een sterker optreden tijdens de Grand Prix van Miami, zodat we de auto en resultaten daar kunnen maximaliseren. We weten dat we meer performance nodig hebben en het eerste kleine upgradepakket van het seizoen is dan ook klaar om geïntroduceerd te worden.”

Toto Wolff, Mercedes
Advertentie
8,9
2,25xje inleg

Lewis Hamilton eindigt bij eerste zes

Grand Prix van Miami

RB toont zeer opvallende livery voor de Grand Prix van Miami 

Zie je Yuki Tsunoda en Daniel Ricciardo in het toch wel wat saaiere wit en blauw van RB rijden, tijdens de Grand Prix van Miami komt daar verandering in. Het team heeft voor het raceweekend in Amerika gekozen voor een zeer opvallende livery. Kleur, kleur en kleur. Niet wat we gewend zijn, en zeker niet wat past bij het seizoen van Daniel Ricciardo tot nu toe. De Australische coureur kan met deze auto wellicht weer wat figuurlijke kleur aan zijn resultaten geven. 

Advertentie
9,2
2,75xje inleg

Ricciardo eindigt boven Tsunoda

Grand Prix van Miami

Veelgestelde vragen

De Grand Prix van Miami wordt zondag 5 mei om 22:00 uur Nederlandse tijd gereden.

Volgens de bookmakers is Max Verstappen wederom de grote favoriet om de Grand Prix van Miami te winnen.

Lead-foto via PRO SHOTS / Zuma Press.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter