Zondag 26 juni 2022

Doorbreekt Leclerc dan nu de vloek?

Wedden op de F1 Grand Prix de Monaco

Tijdens de Grand Prix van Monaco razen de coureurs dwars door de straten op weg naar eeuwige roem. De race in Monte Carlo wordt namelijk door velen gezien als de belangrijkste wedstrijd van de Formule 1 kalender. Dit jaar wordt er van vrijdag 27 mei tot en met zondag 29 mei gestreden om de absolute eretitel. Waar moet je rekening mee houden als je gaat wedden op de F1 Grand Prix van Monaco?

Circuit:Circuit de Monaco
Locatie:Monaco
Datum:29 mei 2022
Tijdstip:15:00 uur

Vele beroemdheden van over de hele reizen af naar de stadsstaat om het populaire stratencircuit in Monaco te bewonderen. Wil jij net als hen kijken naar een bloedstollend raceweekend, dan moet je vanaf vrijdag 14:00 uur paraat zijn. Op dat tijdstip wordt de eerste vrije training verreden gevolgd door de tweede om 17:00 uur. Zaterdag is de derde vrije training om 13:00 uur met daarna de kwalificatie om 16:00 uur. De race begint zondag om 15:00 uur.   

Favorieten voor de F1 Grand Prix van Spanje

Ondanks een niet werkend DRS-systeem wist Max Verstappen vorige week voor de derde keer op rij een race te winnen. Hiermee nam hij de leiding over in het kampioenschap van Charles Leclerc, maar de vraag is of dat na Monaco nog steeds zo is. Tijdens de Grand Prix van Spanje voerde het team van Ferrari namelijk een aantal positieve upgrades uit op de bolides. Hierdoor zat de pure snelheid er goed in en laat dat nou net heel belangrijk zijn in Monaco.

Het feit dat je niet gemakkelijk kunt inhalen op de straten van Monte Carlo maakt de kwalificatie belangrijker dan ooit. Vandaar dat de pure snelheid over één ronde van wereld belang is. Op dit moment lijkt deze performance in het voordeel te zijn van Ferrari en Charles Leclerc. Sterker nog, de Italiaanse renstal geeft zelf aan dat de ware potentie van het upgradepakket nog niet volledig is benut.  

Coureur bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Leclerc2,002,102,102,002,002,001,901,962,00
Verstappen2,372,502,502,252,252,252,152,152,20
Russell15,0019,0019,0017,0016,0016,0013,0017,0016,00
Hamilton15,0019,0019,0017,0018,0018,0014,0015,0018,00
Sainz15,0013,0013,0017,0016,0016,0013,0017,0016,00
Perez19,0019,0019,0015,0016,0016,0013,0023,0016,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Monaco

Upgrades van Ferrari ten opzichte van Red Bull

In navolging op Red Bull, die de eerste grote updates al meenamen naar Imola, was het in Barcelona de beurt aan Ferrari. Zo kregen Leclerc en Sainz een nieuwe achtervleugel en vloer op hun F1-75. Ook het DRS-systeem werd aangepast, waardoor het voordeel op de lange rechte stukken groter moet worden. En laat dit bij Max Verstappen nou net het pijnpunt van de laatste race zijn. Zijn DRS ging open op de momenten dat toegestaan was. Vermoedelijk had dit te maken met enkele gewicht besparende upgrades. Kortom, werk aan de winkel voor Red Bull.   

Mercedes lijkt eraan te komen

Tijdens de Grand Prix van Spanje kwamen beide coureurs van de kampioensploeg goed voor de dag. George Russel was lang verweven in een strijd met de Red Bulls en Lewis Hamilton rukte na een malaise op vanuit de absolute achterhoede. Echter moet er wel een slag om de arm worden gehouden tijdens de Grand Prix van Monaco. De combinatie van langzame bochten en het oververhitten van de banden lijkt geen gelukkige.

Uitgelichte coureur: Charles Leclerc

Vorige weekend was het al een thuis race voor Sainz, maar nu is het de beurt aan de andere coureur van Ferrari: Charles Leclerc. De Monegask zal gebrand zijn om te winnen aangezien hij er nog nooit wist te finishen. Er wordt dan ook wel eens gekscherend gesproken over een vloek die voor hem heerst op het Circuit de Monaco. Echter is Charles Leclerc, met zijn supersnelle Scuderia, wel de favoriet in zijn thuishaven.

Charles Leclerc, via Red Bull Content Pool

Lead-foto via Red Bull Content Pool

Sportsbetting partners

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

TOTO

100% Gratis weddenschap tot €50

Laat een reactie achter