Vrijdag 21 juni 2024

Speel bewust

Lukt het Red Bull terug te slaan in Canada?

De laatste Formule 1 races hebben aangetoond dat de dominantie van Red Bull aanzienlijk minder is geworden. In het begin van het seizoen wisten ze nog gemakkelijk overwinningen naar zich toe te slepen, maar de laatste tijd worden ze flink uitgedaagd door McLaren en Ferrari. Kunnen ze tijdens de Grand Prix van Canada echter terugslaan? Dat is één van de belangrijkste vragen die aankomend weekend in Montréal beantwoordt gaat worden. 

Circuit:Circuit Gilles Villeneuve
Locatie:Montreal, Canada
Datum:9 juni 2024
Tijdstip:20:00 uur

Max Verstappen en Red Bull Racing hebben de leiding in beide kampioenschappen, maar desondanks zullen ze niet vol vertrouwen zijn na de afgelopen drie raceweekenden. De concurrentie heeft een stap voorwaarts gemaakt en weet zodoende de Nederlander onder druk te zetten en hem te dwingen tot foutjes die je normaal gesproken niet van hem gewend bent. Zo reed de Nederlander in Miami tegen een paaltje aan en in Monaco raakte hij de muur tijdens de kwalificatie. 

Favorieten voor de F1 Grand Prix van Canada

Het gevoel dat er bij Red Bull heerste is weg. Dat je aankomt voor een raceweekend en denkt ‘het zal wel goedkomen’. Zeker niet wanneer we kijken naar het Circuit Gilles Villeneuve. De mix van bochten met een lage snelheid en kerbstones is niet in het voordeel van de RB20. Maar als het team van Max Verstappen ten minste competitief kan zijn, dan kan het met een gerust hart naar Barcelona afreizen wetende dat het traditionele circuit in Spanje meer past bij de auto. 

Kunnen Max Verstappen en Sergio Perez zich echter niet meten met onder andere de McLaren van Norris en de Ferrari van Leclerc, dan zal de onzekerheid en de druk alleen maar toenemen. De grote vraag is dus: gaat Red Bull zijn vorm terugvinden in Noord-Amerika, of moet het voor de vierde race op rij vechten met de concurrentie om een goed resultaat? 

Coureurbet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetMGMJacks.nl logo via CasinoNieuws.nlUnibet-Logo-whiteLeoVegas logo via CasinoNieuws.nlLiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,361,451,451,451,451,421,451,40
Norris7,507,007,007,007,006,757,007,00
Leclerc6,006,506,506,506,505,756,505,50
Perez34,0021,0021,0021,0021,0035,0021,0035,00
Sainz26,0021,0021,0021,0021,0021,0021,0020,00
Piastri15,0015,0015,0015,0015,0013,5015,0014,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Canada

Mercedes optimistisch  

Tijdens de Grand Prix van Monaco wist George Russell het beste resultaat van Mercedes te evenaren in 2024: een vijfde plek. Het laat het situatie van het fabrieksteam zien. Toch haalt teambaas Toto Wolff de positieve punten aan en ziet hij dat het team vooruitgang boekt. Die vooruitgang is echter nog niet te zien in posities, maar wel als het gaat om het gat naar de huidige top teams. Daarnaast neemt Mercedes ook weer nieuwe onderdelen mee naar de Grand Prix van Canada. 

Een mooie optie voor het wedden op de F1 Grand Prix van Canada is een positie in de top-6 voor Mercedes-coureur Lewis Hamilton.

Advertentie
9,2
1,90xje inleg

Lewis Hamilton eindigt in de top-6

Grand Prix van Canada

Noodweer verwacht voor de Formule 1 in Canada

Canada, een gigantisch land dat bekend staat om vele dingen, maar ook zeker om het wisselvallige weer. Waar Montréal de afgelopen dagen volop van de zon kon genieten, begint het er steeds meer op te lijken dat de Grand Prix van Canada uiterst wisselvallig zal verlopen. Op donderdag trekken de eerste (onweers)buien over de stad en die lijken vervolgens niet van plan te vertrekken. De coureurs kunnen hun borst dan ook nat maken. 

Zowel op de vrijdag als op de zaterdag, wanneer de trainingen en kwalificatie plaatsvinden, worden extreme regenbuien verwacht. Op zondag is het daarentegen aanvankelijk droog en in de ochtend ook zonnig. In de loop van de dag neemt de buienkans echter weer flink toe. Hierdoor kan de race al nat beginnen, maar het is ook goed mogelijk dat de race droog begint en de eerste buien het circuit tijdens de race bereiken. Deze omstandigheden kunnen in het voordeel van Red Bull zijn, dan komt namelijk het speciale wapen bovendrijven: de Max-factor. 

Lead-foto via PRO SHOTS / Zuma Press.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter