Maandag 17 juni 2024

Speel bewust

Kan Max Verstappen Mexico wederom omtoveren tot Maxico?

Wedden op de F1 GP Verenigde Staten

Het autódromo Hermanos Rodriguez is vanaf vrijdag 28 oktober tot en met zondag 30 oktober drie dagen lang het centrum van een heus Mexicaans volksfeest. Honderdduizenden race gekke Latino’s trekken naar het circuit, dat middenin de hoofdstad Mexico-stad is gelegen. De baan heeft een rijke historie, maar waar moet je dit jaar op letten als je
gaat wedden op de F1 Grand Prix van Mexico?

Formule 1 countdown aftellen Mexico
De Grand Prix van Mexico is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Autodromo Hermanos Rodriguez
Locatie:Mexico-stad, Mexico
Datum:30-10-2022
Tijdstip:21:00
datumtijdonderdeel
28 okt.20:00Vrije training 1
28 okt.23:00Vrije training 2
29 okt.19:00Vrije training 3
29 okt.22:00Kwalificatie
30 okt.21:00Race
Tijden F1 Mexico 2022

Tussen 1992 en 2015 werd er niet gereden, maar door het succes van thuisheld Sergio Perez keerde de Grand Prix terug op de Formule 1-kalender. De Red Bull coureur is dan ook gebrand om dit weekend te winnen. Op vrijdag barst om 20:00 uur de strijd los met de eerste vrije training gevolgd door de tweede vrije training om 23:00 uur. De volgende dag zijn de derde vrije training en kwalificatie om 19:00 en 22:00 uur. De race begint zondag om 21:00 uur.

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Mexico

Aangezien er maar één coureur de bovenste trede van het ereschavot mag beklimmen, zal Perez minimaal zijn teamgenoot Max Verstappen te snel af moeten zijn. Dit lukte hem twee keer eerder, maar zal absoluut geen makkelijke opgave worden. De Nederlander is al voor de tweede keer op rij wereldkampioen geworden, maar kan in Mexico ook nog een record vestigen. Als Verstappen wint,
dan is dat zijn veertiende overwinning van het seizoen. Geen enkele coureur wist ooit eerder zo vaak als eerste over de finish te komen in één seizoen.


Red Bull is echter niet het enige team dat voor de winst zal gaan. Van Ferrari weten we dat ze altijd snel zijn, met name tijdens de kwalificatie, maar ook Mercedes biedt steeds meer tegenstand. Teambaas Toto Wolf denkt de Duitse renstal dit jaar gebruik kan maken van de ijle lucht in Mexico en legt uit waarom: “Er zit minder zuurstof in de lucht en dit heeft effect op zowel de motoren als op
de downforce. Onze W13 is nogal draggy en daar kunnen we in Mexico van profiteren.” Maar of dit genoeg is om de Red Bulls en Ferrari’s voor te blijven is de vraag.

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,571,601,601,611,611,611,571,521,60
Perez5,505,505,504,505,605,555,254,755,00
Leclerc5,507,007,005,505,605,605,256,506,00
Hamilton13,0011,0011,0013,0011,0011,0010,0013,0012,00
Sainz13,0011,0011,0015,0013,0013,0012,0015,0015,00
Russell26,0021,0021,0026,0024,0024,0022,0029,0025,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Mexico (odds: 28 oktober, 12:00)

Van Mexico naar Maxico

Max Verstappen heeft een indrukwekkend track record op het Autodromó Hermanos Rodriguez. Van de laatste vier grand prix wist de Nederlander er drie te winnen. Hoewel het dus het thuiscircuit is van zijn teamgenoot, is er maar één coureur die er qua prestaties bovenuit steekt. De bijnaam ‘Maxico’ is dus niet voor niets in het leven geroepen door de fans. De Hondamotor werkt simpelweg
net wat beter dan andere krachtbronnen op het zere hoog gelegen circuit.

Nieuwe voorvleugel voor Mercedes

In de Verenigde Staten werd er al het een en ander gespot bij het team van Mercedes, maar in Mexico willen ze ook daadwerkelijk een nieuwe voorvleugel introduceren. Het zal echter wel een aangepaste versie zijn, waarmee ze kiezen voor het zekere in plaats van onzekere. Een mogelijk illegale vleugel is nogmaals op enkele punten aangepast waardoor het helemaal comfort de regelementen is, aldus Mercedes.

Lead-foto via Clive Rose/Getty Images – Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Stephen Warmolts

Stephen Warmolts

CCO CasinoNieuws.nl
Stephen Warmolts is CCO bij CasinoNieuws.nl. Hij is daarnaast fanatiek volger van de Formule 1 en schrijft voorbeschouwingen over de Grand Prixs tijdens het Formule 1-seizoen.

Laat een reactie achter