Zaterdag 18 mei 2024

Speel bewust

Max Verstappen kan tijdens F1 GP België acht op een rij behalen

Wedden op de Formule 1 van België bij BetCity 33x je inleg voor Max Verstappen

Aankomend weekend staat al weer de laatste race voor dat de zomerstop begint voor de deur. De coureurs komen hiervoor naar Spa-Francorchamps: de naam die bij elke autosportliefhebber geliefd is, zo ook bij Max Verstappen. Naast het feit dat er elk jaar een leger aan oranje gekleurde fans op de tribunes zit, is het ook het favoriete circuit van de Nederlander.

F1 Grand Prix België

Circuit:Circuit de Spa-Francorchamps
Locatie:Stavelot, België
Datum:30-07-2023
Tijdstip:15:00 uur

De snelle omloop nabij het dorpje Stavelot is van 28 juli tot en met 30 juli het decor van de Grand Prix van België. Op drie bochten na kent het verder eigenlijk geen langzame gedeelten, volgens Helmut Marko is het daarom hét circuit voor Red Bull. Aangezien het Oostenrijkse team dit seizoen al oppermachtig is, zou dit geen goed nieuws zijn voor de rest van het veld.

Favorieten voor de F1 Grand Prix van België

Tien overwinningen van de twaalf races, zeven overwinningen op rij en een voorsprong van 110 punten in het kampioenschap. Het moge duidelijk zijn dat Max Verstappen met deze dominantie en de verbeterde RB19 op het Ardennencircuit opnieuw de torenhoge favoriet is. De Nederlander zegt zelf dat hij erg benieuwd is hoe de auto zich in de hogesnelheidsbochten zal gedragen en hoopt hiermee nog één keer te kunnen vlammen als team.

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJacks.nl logo via CasinoNieuws.nlHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,281,301,301,2861,291,291,301,281,28
Perez13,0010,0010,0012,0014,0013,5014,0012,0014,00
Norris11,0012,0012,0011,0011,0010,5011,0010,0011,00
Hamilton13,0017,0017,0013,0013,0013,0013,0015,0013,00
Russell21,0023,0023,0021,0021,0021,0021,0026,0020,00
Leclerc41,0034,0034,0041,0029,0029,0029,0026,0028,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van België

Klets- en kletsnat Formule 1-weekend in aantocht

Als we kijken naar de weersvoorspellingen staat de teams een grote uitdaging te wachten tijdens de Grand Prix van België. Mocht het veilig genoeg blijven om te racen, dan zouden wel eens de beste coureurs naar boven kunnen drijven in plaats van de beste auto’s. Zeker aangezien het geen normaal weekend is maar juist een sprintrace.

Dat betekent dat de coureurs op vrijdag één vrije training hebben alvorens er weinig meer aan de auto’s gesleuteld mag worden voordat ze gaan kwalificeren voor de race op zondag. Zaterdag zal in het telen staan van de sprintrace, met een sprintkwalificatie. Deze wordt ook wel de ‘shootout’ genoemd.

Hoelaat start de sprintrace op Spa-Francorchamps?

Eerste vrije trainingVrijdag 28 juli 202313:30 – 14:30
KwalificatieVrijdag 28 juli 202317:00 – 18:00
Sprint shootoutZaterdag 29 juli 202312:00 – 12:44
SprintraceZaterdag 29 juli 202316:30 – 17:30
RaceZondag 30 juli 202315:00 – 17:00

Perez past doelstelling aan

Hoewel de Mexicaan behoorlijk onder druk stond vanwege zijn tegenvallende prestaties kan hij terug kijken op een geslaagd weekend in Hongarije. Ook tijdens de Grand Prix van België hoopt Sergio Perez wederom te laten zien waarom hij deel uit maakt van op dit moment het beste raceteam. Zijn compagnon lijkt onnavolgbaar te zijn, en daarom is een tweede plek de doelstelling geworden.

Advertentie
9,8
1,90 xje inzet

Beide Red Bull coureurs halen het podium

F1 GP van België

McLaren officieel terug in de top

Na een aantal goede resultaten op rij zijn de verwachtingen voor het team van Lando Norris en Oscar Piastri hoger dan ooit. In Oostenrijk werd al duidelijk dat de upgrade van McLaren precies deed wat het moest doen en tijdens de Grand Prix van Hongarije lieten ze zien officieel terug te zijn tussen de top teams. Hoewel Red Bull nog een maatje te groot lijkt, kunnen zich op dit moment wel meten met teams zoals Ferrari en Mercedes.

Lead-foto via Pro Shots / SIPA USA.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Laat een reactie achter