Donderdag 13 juni 2024

Speel bewust

Sleept Verstappen overwinning 7 van het seizoen binnen op Silverstone?

Wedden op Max Verstappen Silverstone

De Grand Prix van Canada ligt nog maar net achter ons, maar de volgende race staat alweer voor de deur. Silverstone is het theater voor het nieuwste hoofdstuk van een razend spannend Formule 1-seizoen. Kan Max Verstappen tekenen voor overwinning zeven van het seizoen? Alles wat je moet weten als je wilt wedden op de F1-race op Silverstone!

Silverstone logo
Circuit:Silverstone
Locatie:Silverstone, UK
Datum:3 juli 2022
Tijdstip:16:00 uur
Circuit Silverstone F1

Silverstone is een stukje vastigheid op de Formule 1-agenda. Al sinds 1948 wordt er geracet op het circuit, en de Formule 1 is er vaste gast. In 2004, 2009, 2019 kwam er nieuws naar buiten dat de Formule 1 het circuit over zou gaan slaan, maar nooit kwam het ervan. Silverstone is nu in ieder geval tot en met 2024 het toneel voor de Britse Grand Prix.

In 2020 werden er twee Formule 1-races gereden. De (Pirelli) British Grand Prix werd gewonnen door Lewis Hamilton, maar het was onze eigen Max Verstappen die de speciale Emirates 70th Anniversary Grand Prix op zijn naam schreef.

Favorieten voor de F1 Grand Prix van Silverstone

Wie er favoriet is voor de Grand Prix op Silverstone, zal weinig mensen verbazen waarschijnlijk. Als je wilt wedden op de Formule 1-race van Silverstone en je wilt gaan voor de favoriet, dan is Max Verstappen je man. De Nederlander heeft immers al zes grand prix gewonnen dit seizoen. De laatste keer sinds 24 april dat hij niet op de hoogste trede van het podium stond, was het zijn teamgenoot die de grootste fles champagne mocht ontkurken.

Aan het begin van het seizoen leek Ferrari de zaken goed op orde te hebben. Waar Mercedes duidelijk niet meer mee kon komen, leek het duidelijk dat het Ferrari en Red Bull zouden gaan zijn die voor het kampioenschap zouden gaan strijden. Maar de betrouwbaarheid heeft Ferrari sindsdien meermaals in de steek gelaten, waardoor Red Bull momenteel oppermachtig is.

De bookmakers zitten allemaal rond de 1,90 en 2,00 voor winst van Max Verstappen. Je krijgt dus twee keer je geld als je op Verstappen inzet en hij ook daadwerkelijk wint. Die quotering kunnen natuurlijk veranderen na de vrije trainingen en kwalificatie, maar voor nu zijn alle bookmakers het erover eens dat Verstappen de grootste kans heeft te zegevieren op Silverstone.

Als je wilt wedden op F1 Silverstone en wilt gaan voor Ferrari’s Charles Leclerc, dan biedt ZEbet de beste odds. Met hun 3,30 notering zitten ze net boven Holland Casino Online en Circus (3,25). Bij Perez zijn de verschillen groter. Bij een serie aan bookmakers krijg je 11 keer je inleg als hij wint, bij de rest moet je het doen met een quotering van 8,00.

Voor Sainz en Russel lopen de quoteringen minder ver uiteen. Bij Hamilton zijn er wel weer duidelijke verschillen te zien. Bij BetCity, Jack’s, Bingoal, en bij de TOTO krijg je 15 keer je geld als Hamilton wint. Bij bet365 en Holland Casino krijg je maar 11 keer je geld, en bij LiveScore Bet zelfs maar 10 keer. Die bookmakers hangen misschien meer gewicht aan het historisch perspectief. Hamilton won namelijk maar liefst acht keer op het circuit, waaronder vorig jaar.

Coureur bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?LiveScore Bet logoCircus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen2,002,002,001,901,901,901,911,90
Leclerc3,003,003,253,203,203,303,103,25
Perez11,0011,008,008,008,008,0011,008,00
Sainz13,0013,0013,0012,0012,0011,0013,0012,00
Russell13,0015,0013,0015,0015,0013,0013,0015,00
Hamilton11,0015,0011,0015,0015,0013,0010,0015,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Canada

Seizoen 2022: Max Verstappen domineert

Het is een eenzijdig staatje: Max Verstappen domineert vooralsnog het Formule 1-seizoen. Maar het seizoen is nog lang en zijn tweede titel is nog lang niet zekergesteld. Maar als je wilt wedden op F1 Silverstone, dan helpt dit overzicht misschien:

Grand PrixDatumWinnaarTeam
Bahrain20 maart
Charles LeclercFerrari
Saudi Arabia27 maart
Max VerstappenRed Bull Racing
Australia10 april
Charles LeclercFerrari
Emilia Romagna24 april
Max VerstappenRed Bull Racing
Miami8 mei
Max VerstappenRed Bull Racing
Spain22 mei
Max VerstappenRed Bull Racing
Monaco29 mei
Sergio PerezRed Bull Racing
Azerbaijan12 juni
Max VerstappenRed Bull Racing
Canada19 juni
Max VerstappenRed Bull Racing
Winnaars Formule 1 Grand Prix 2022

Met zijn zes overwinningen en zeven podiums (in Monaco werd hij derde achter teamgenoot Perez en Ferrari-coureur Sainz), gaat Verstappen stevig aan de leiding in het kampioenschap. In de eerste negen races van het seizoen wist de Nederlander 175 punten te verdienen, 46 meer dan zijn teamgenoot Sergio Perez. Leclerc in de Ferrari staat momenteel derde op de ranglijst met 126 punten. Wedden op de F1 Silverstone doe je meer geïnformeerd met het volgende overzicht:

PositieCoureurTeamPuntenOverwinningenPodiums
1
Max VerstappenRed Bull17567
2
Sergio PerezRed Bull12915
3
Charles LeclercFerrari12624
4
George RussellMercedes11103
5
Carlos SainzFerrari10205
6
Lewis HamiltonMercedes7702
Stand seizoen 2022 coureurskampioenschap Formule 1
PositieTeamPuntenOverwinningenPodiums
1Red Bull304712
2Ferrari22829
3Mercedes18805
4McLaren6501
Top 4 stand seizoen 2022 constructeurskampioenschap Formule 1

Hamilton altijd sterk op Silverstone

Ook bij overzicht met winnaars op Silverstone komt één naam vaak voor. Lewis Hamilton won de afgelopen jaren vaker wel dan niet, met zijn laatste wapenfeit in het vorige seizoen. Sinds 2019 wist maar één andere coureur te winnen op Silverstone: Max Verstappen! Als je wilt wedden op de Formule 1-race op Silverstone, dan helpt het volgende overzicht misschien:

JaarNaam raceWinnaarTeam
2012Santander British Grand Prix
Mark WebberMercedes
2013Santander British Grand Prix
Nico RosbergMercedes
2014Santander British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
2015Santander British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
2016Santander British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
2017Rolex British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
2018Rolex British Grand Prix
Sebastian VettelFerrari
2019Rolex British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
2020Pirelli British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
Emirates 70th Anniversary Grand Prix
Max VerstappenRed Bull
2021Pirelli British Grand Prix
Lewis HamiltonMercedes
Winnaars Formule 1 Grand Prix Silverstone afgelopen 10 jaar

Foto’s via Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

CasinoNieuws.nl heeft overeenkomsten met aanbieders van online kansspelen en gebruikt hiervoor affiliate-links. Als u via zo’n link een account aanmaakt, dan krijgen wij daar een commissie voor, zonder extra kosten voor u. Onze partners hebben geen invloed op de redactionele inhoud en reviews van CasinoNieuws.

Frank Op de Woerd

Frank Op de Woerd

hoofdredacteur CasinoNieuws.nl
Frank Op de Woerd is hoofdredacteur van CasinoNieuws.nl. Hij werkt sinds 2006 in de wereld van online kansspelen. Hij is een expert op het gebied van de Nederlandse kansspelwetgeving, landgebonden casino's, en poker.

Laat een reactie achter