Woensdag 7 december 2022

Speel bewust

Wordt Max in Singapore al wereldkampioen?

Wedden op de F1 GP van Singapore

Na twee jaar afwezigheid door de coronapandemie reist de Formule 1 aankomend weekend eindelijk weer af naar Singapore. Onder het kunstlicht wordt op de straten van de stadstaat een complete avondrace verreden op het Marina Bay Circuit. Dit is een uitputtend asfaltlint waar de coureurs van alles tegen komen. Maar waar moet je rekening mee houden als je gaat wedden op de F1 Grand Prix van Singapore?

F1 Singapore GP
De Grand Prix van Singapore is afgelopen
Dagen
Uur
Minuten
Circuit:Marina Bay Street Circuit
Locatie:Monza, Italië
Datum:02-10-2022
Tijdstip:14:00
datumtijdonderdeel
30 sept.12:00Vrije training 1
15:00Vrije training 2
1 okt.12:00Vrije training 3
15:00Kwalificatie
2 okt.14:00Race
tijden F1 Singapore 2022

Ondanks dat Max Verstappen nog nooit een overwinning wist te boeken in Singapore, heeft de Nederlander aankomend weekend al een kleine kans om zijn tweede wereldtitel te bemachtigen. Wil je dit op de voet volgen dan moet je op vrijdag 30 september om 12:00 uur en 15:00 uur klaar zitten voor de eerste twee vrije training. Op zaterdag is er nog om 12:00 uur nog een derde vrije training alvorens de kwalificatie om 15:00 uur start. De race is zondag om 14:00 uur.

Favorieten bij het wedden op de F1 Grand Prix van Singapore

Alle ogen zullen gericht zijn op Max Verstappen nu hij opnieuw afgaat op het kampioenschap, maar ook omdat hij de laatste vijf grand prix wist te winnen. Het zal echter geen gemakkelijke opgave worden in Singapore, en kijken ze bij Red Bull niet al naar volgend seizoen? Als het aan de Nederlander zelf ligt hebben ze de volle focus op de eerst volgende race, hij wil ieder weekend zo goed mogelijk presteren. Red Bull en Verstappen zijn het te kloppen team, en de rest van het deelnemersveld kan de laatste races slechts dromen van een zege.

Echter zijn er wel een aantal andere teams die grote stappen vooruit hebben gezet, denk bijvoorbeeld eens aan Mercedes. De Duitse renstal kan steeds vaker concurreren met de voorkant van het veld, maar tot een overwinning kwam het nog niet. Als ze het porposing probleem onder controle kunnen houden, dan zouden Hamilton en Russell wel eens een sterk weekend kunnen hebben. Het is alleen de vraag of dit voldoende is om Red Bull en de Ferrari ’s te verslaan. Het laatstgenoemde team is het hele jaar al snel, alleen maken ze zelf te vaak fouten. 

bet365 logo groen en geel via CasinoNieuws.nlBetCity.nl logoJACK's Casino Online logo roodHolland Casino Online logo PNG via CasinoNieuws.nlBingoal Nederland logo liggend via CasinoNieuws.nlZebet Bonus: Wat voor bonussen verwachten we bij deze aanbieder?Circus Casino logo via CasinoNieuws.nl
Verstappen1,401,551,551,551,401,481,661,401,501,50
Leclerc5,005,005,005,005,004,804,804,505,505,00
Sainz12,0010,0010,0010,0012,0011,0012,009,0010,0011,00
Hamilton13,0013,0013,0013,0013,0011,0011,509,009,5011,00
Russell17,0017,0017,0017,0017,0016,0016,0013,0015,0016,00
Perez17,0017,0017,0017,0015,0017,0018,0014,0013,0017,00
Odds bij de bookmakers voor het wedden op de winnaar van de F1 Grand Prix van Singapore (odds: 29 september, 12:00)

Grote kans op buien 

Het belooft een interessant weekend te worden. Niet alleen omdat Max Verstappen wereldkampioen kan worden, maar ook of de regenbuien invloed gaan hebben op het raceweekend. Na de Europese races vliegt de Formule 1 nu zowat naar de andere kant van de wereld en hier zijn de weersomstandigheden anders. Op de dagen van het resultaat is de kans op regen aannemelijk, met name overdag kan het wel eens nat gaan worden. 

Coureurs vrezen niet alleen voor het weer

Veel coureurs stippen de Grand Prix van Singapore aan als een van de leukste, maar tegelijkertijd zal het ook een hele zware race worden. Door de hoge temperaturen en luchtvochtigheid zal het erg broeierig aanvoelen. Daarnaast komt er nog een extra fysieke uitdaging bij kijken met het stuiteren van de auto’s. In Monaco zagen we het fenomeen ‘porposing’ al, en dat zal in Singapore nog extremer zijn.  

Lead-foto via Mark Thompson – Getty Images / Red Bull Content Pool.

Sportsbetting partners

bet365

#ad 100% bonus tot €100 bij de beste bookmaker

Unibet

100% Gratis weddenschap tot €50

Jack’s Casino & Sports

Ontvang een gratis weddenschap van €50

BetCity

Freebet van €50 bij storting van €50

Laat een reactie achter